Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęśniej zadawane pytania oraz regulamin Studia.
Jeśli wciąż masz wątpliwości, skontaktuj się z nami.

.

☆ Zapisy na pojedyncze makijaże otwieramy z  3-miesięcznym wyprzedzeniem.
Tzn, że nie wcześniej niż trzy miesiące przed datą Twojego wyjścia. Jeśli chcesz się umówić na makijaż nawet jutro nie zakładaj, że nie będzie już wolnego terminu. Zrobimy co się da, aby się udało!

☆ Zapisy na pakiety ślubne 2022 otwarte !! więcej informacji w zakładce śluby

☆ Jeśli interesują Cię wolne terminy na warsztaty, skontaktuj się z nami.

 Rezerwację terminu potwierdza wpłacenie zadatku do dwóch dni roboczych od zapisu. Zadatek jest rezerwacją konkretnej daty i godziny, prosimy o respektowanie tej zasady. Zgodnie z prawem zadatek nie jest zwracany jeśli makijaż nie dojdzie do skutku z Twojej winy. W przypadku odwołania makijażu z naszej winy staramy się znaleźć zastępstwo lub zwracamy zadatek w całości..

☆ Prosimy o przychodzenie bez makijażu. Mamy ograniczony czas, a Twoja skóra będzie niepotrzebnie podrażniona demakijażem. Jeśli jednak nie masz wyjścia, przyjdź 5 minut przed czasem. Na miejscu dostaniesz produkty do demakijażu.

☆ Uprzejmie prosimy przychodzić na makijaż, stylizację brwi i warsztaty bez osób towarzyszących, dzieci oraz zwierząt. Osoba towarzysząca podczas warsztatów jest traktowana jako uczestnik.
Nasze studio nie jest przystosowane dla dzieci oraz zwierząt. Nie bierzemy odpowiedzialności za dzieci oraz zwierzęta pozostawione bez opieki podczas wykonywania usługi.

☆ Spóźniając się zabierasz sobie czas. Proszę, pamiętaj o tym. 

☆ Uprzejmie prosimy o przychodzenie max. 15 min przed czasem.

☆ Jeśli już wcześniej wiesz, że nie przyjdziesz w umówionym terminie, daj nam proszę znać. Nie czekaj do ostatniej chwili.

☆ Makijaż okolicznościowy trwa ok. 1,5 h , próbny ślubny 2 h, ślubny 1,5 h.

☆ Więcej informacji o artystkach wykonujących usługi znajdziesz w zakładce Team Karkaja

☆ Wszystkie warsztaty możesz zakupić w formie imiennego vouchera prezentowego na stronie MUACCESSORIES.

☆ Pracujemy na kosmetykach profesjonalnych oraz markach selektywnych. Dbamy, aby Twój makijaż był luksusowy. M.in.: Dior, Yves Saint Laurent, Laura Mercier, Becca Cosmetics, Charlotte Tilbury, Lancôme, Chanel Beauty, Hourglass, Patrick Ta Beauty, GlamGlow, MAC Cosmetics, Clarins, Tarte, Too Faced, Benefit, Inglot, Zoeva, Estee Lauder…

.

.

☆ CO ZROBIĆ PRZED MAKIJAŻEM:

  • Dzień wcześniej możesz wykonać delikatny peeling oraz maskę nawilżającą.
  • Nie używaj nic, co mogłoby podrażnić Twoją skórę.
  • Pamiętaj, pielęgnacja to podstawa dobrze wyglądającej skóry i makijażu.
  • Jeśli chodzisz na solarium ostatnia wizyta powinna być minimum 7-10 dni przed wielkim wyjściem. Nie dotyczy to opalania natryskowego
  • Jeśli możesz, nie maluj się tego dnia. Demakijaż niepotrzebnie podrażni Twoją skórę.
  • Ubierz się tak, abyś mogła swobodnie rozebrać się w domu po makijażu bez naruszenia twarzy. Warto pomyśleć też o makijażu dekoltu – w golfie będzie cieżko 😀 Polecamy omijać białe koszule czy elegancki ubiór, jeśli to możliwe 🙂