Do Team’u Karkaja dołączyła utalentowana stylistka brwi Monika Olszewska.

Poniżej znajdziesz opis zabiegów oraz cennik.
Jeśli nie wiesz na co się zdecydować umów wizytę, a Monika na miejscu doradzi Ci co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

DOSTĘPNE ZABIEGI

HENNA PUDROWA

nadaje się do prawie każdego rodzaju i kształtu brwi. Wzmacnia naturalny kolor brwi. Jest trwała – trzyma się aż do 4 tygodni. Farbuje również skórę, dzięki czemu można nadać nowy atrakcyjny kształt brwi. Henna pudrowa jest produktem naturalnym, stanowi alternatywę do makijażu permanentnego.
Henny pudrowej nie łączymy z laminacją, natomiast zabiegiem uzupełniającym jest gold botox oraz regulacja. Jeśli zależy Ci na laminacji możemy wykonać koloryzacje brwi farbką.

Czas trwania: 1h

 

LAMINACJA BRWI

Polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków. Pozwala osiągnąć efekt modnych, wyczesanych brwi na tzw. „fluffy brows”. To nic innego, jak dokładnie rozczesane i skierowane ku górze włoski, które dodają twarzy młodzieńczej świeżości. Efektem laminacji brwi można się cieszyć przez około 1-1,5 miesiąca.
Zabieg laminacji możemy łączyć razem z koloryzacją brwi farbą, regeneracją Gold Botox oraz regulacją. Zabieg przeznaczony również dla Panów!

Czas trwania 1h

 

FARBOWANIE BRWI farbką Bronsun

 Koloryzacja brwi o trwałym efekcie. Produkt umożliwia jednolite pokrycie skóry oraz włosków, co zapewnia spektakularny efekt pięknie podkreślonych brwi. Jest to pierwsza na rynku farba z efektem henny. Efekty koloryzacji wykonanej za pomocą farbki Bronsun utrzymują się aż do 2 tygodni na skórze i około 4 tygodni na włoskach.
Zabieg koloryzacji farbą możemy łączyć z laminacją, regulacja oraz regeneracją Gold Botox.

Czas trwania 1h

 

REGULACJA BRWI

Pozwala nadać brwiom odpowiedni kształt i grubość. Odpowiednio wyregulowane i „uporządkowane” brwi sprawiają, że twarz wygląda wyraźnie i świeżo. Kształt brwi podkreśla nie tylko oczy, ale rysy całej twarzy.
Regulacje brwi możemy łączyć z każdym zabiegiem dostępnym w ofercie. Zabieg przeznaczonym jest również dla Panów.

Czas trwania 30 minut.

 

GOLD BOTOX
Zabieg regeneracyjny dla brwi

Skoncentrowany eliksir złota O2 GOLD PREMIUM z kardamonem i złotymi pigmentami. Rewolucyjna formuła zawiera biotynę, wysoko skoncentrowaną prowitaminę B5, kardamon, ekstrakt z jagód acai, pigmenty złota, aminokwasy i witaminę E, które od wewnątrz przywracają witalność i nawilżenie brwiom. Producent gwarantuje, że rezultaty widoczne są od razu po pierwszej aplikacji, zapewniając większą objętość, elastyczność i 100% rewitalizacji brwi. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich powyżej 12 roku życia, idealny dla każdego rodzaju brwi szczególnie tych wrażliwych, osłabionych zabiegami, cienkich itp. Szczególnie polecany w okresie wakacyjnym oraz przy chęci odbudowy łuku brwiowego.
Gold botox możemy łączyć z każdym zabiegiem dostępnym w ofercie. Zabieg przeznaczony również dla Panów

Czas trwania 30 minut.

 

Podczas każdego zabiegu dodatkowo nakładana jest odżywka do brwi.
Standardowy czas wizyty to 1 godzina i 15 minut.

Wkrótce będziesz mogła u nas wykonać laminację, botox i koloryzację rzęs.

CENNIK

STYLIZACJA BRWI Z KOLORYZACJĄ

regulacja + farbka / henna = 80 zł

regulacja + farbka + laminacja = 150 zł

regulacja + farbka / henna + botox = 120 zł

 

STYLIZACJA BRWI BEZ KOLORYZACJI

regulacja + laminacja = 100 zł

regulacja + botox = 90 zł

regulacja + laminacja + botox = 140 zł

laminacja = 80 zł

regulacja = 50 zł

 

REGENERACJA BRWI

GOLD BOTOX = 50 zł
Jeśli dodajemy Botox do innego zabiegu = 40 zł