#TEAMKARKAJA tworzą kobiety pełne pasji do tworzenia piękna
Poznaj nas bliżej

   

Kaja Karpienko

@karkaja
MAKEUP ARTIST / MAKEUP TRAINER / FOUNDER

Założycielka Karkaja Makeup Studio oraz platformy MUACCESSORIES.pl, makijażystka z pasji do upiększania i pracy z ludźmi. Jej największą misją jest rozwój świadomości o makeupie oraz poprawa jakości makijażu “na ulicach”.

Kaja od lat dba o dobre samopoczucie i wygląd kobiet, pracowała przy licznych sesjach zdjęciowych, produkcjach i programach telewizyjnych (m.in. Voice Of Poland, Project Lady, Dzień Dobry TVN).

Prowadzi warsztaty makijażu – Makeup Masterclass skierowane dla makijażystów na każdym etapie zaawansowania, Lekcje Makijażu dla Kobiet oraz inne eventy m. in. Exclusive Makeup Holidays (sprawdź na www.muaccessories.pl).

“Makeup to dla mnie coś więcej niż tylko kosmetyki. To część wizerunku, który jest niezwykle ważny w obecnych czasach. Zależy mi, aby kobiety w moim makijażu szły dumnie z podniesioną głową, a makijażystki po moich warsztatch świetnie radziły sobie w branży makijażu.”

Sabina Goch

@sabinenoir.mua
MAKEUP ARTIST

Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła się w 2015 roku., a od 2019 należy do Teamu Karkaja. Ukończyła szkołę makijażu oraz brała udział w wielu warsztatach prowadzonych przez cenionych makijażystów z Polski i zagranicy m. in. Yana Pavlikovskaya, Ortal Elimeleh, Valeria Piminova, Magda Pieczonka, Kinga Szewczyk i inni.

Sabina posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy przy ślubach, sesjach zdjęciowych oraz przy różnego rodzaju produkcjach.

“W mojej pracy najczęściej stawiam na makijaże podkreślające urodę oraz zależy mi na tym aby zaakcentować wyjątkowy charakter każdej z moich klientek.”

Ewa Jędrzejewska

@ewajedrzejewska_makeup
MAKEUP ARTIST

Makijażystka z pięcioletnim doświadczeniem. Precyzja i perfekcjonizm to słowa najlepiej opisujące pracę Ewy. Jej specjalnością są minimalistyczne makijaże upiększające w odcieniach nude.

Chcąc dążyć do doskonałości do dziś stawia na rozwój, a na swoim koncie ma wiele odbytych szkoleń u takich makijażystów jak Klaudia Jóźwiak, Ewelina Krasoń, Monika Urbanik, Magdalena Pieczonka, Adrian Świderski.

Ewa pracuje z klientkami indywidualnymi malując je na ważne wyjście lub w dniu ślubu. Świetnie sobie radzi z makijażem fotograficznym.

“Odkąd obrałam tę drogę, czuję, że robię coś w zgodzie z samą sobą. Bycie makijażystką, to nie tylko praca i pasja, ale sposób życia, który kocham. W malowaniu moją myślą przewodnią jest zadowolona klientka oraz wyciągnięcie z jej urody wszystkiego co najlepsze.”

Monika Olszewska

@browsbymonia
BROW STYLIST

Od 3 lat profesjonalna stylistka brwi. Od niedawna dba o swoje klientki w Karkaja Makeup Studio. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu stylizacji brwi i rzęs. Jej prace zawsze są aktualne z najnowszymi trendami.

Monia jest specjalistką z zakresu laminacji brwi i rzęs, zabiegu regenerującego włoski zwanego botoxem oraz wykonuje regulację i koloryzację brwi farbką lub henną. Podczas wizyty dobiera idealną stylizację dla każdej kobiety.

“Praca jest moją pasją, wkładam w nią całe serce i kocham to co robię. Każdą stylizację dobieram indywidualnie do potrzeb i urody mojej klientki.”

Matylda Makowska

@matyldamakowskamusic
STUDIO MANAGER

Kreatywna, uśmiechnięta i zorganizowana.
Z Matyldą ustalisz wszystkie szczegóły Twojej rezerwacji oraz pomoże Ci się umówić na makijaż, stylizację brwi lub warsztaty makijażu.

Jeśli masz jakies pytania skontaktuj się z nami.
szczegóły w zakładce kontakt

Anna Walter

@walter.hairartist
HAIR ARTIST

Wyjątkowo utalentowana fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem. Anię wyróżnia perfekcjonizm i szybkość działania. Jeśli zależy Ci na pięknym uczesaniu oraz lekkości włosów, Ania spełni Twoje oczekiwania.